O firmie

O firmie

Firma Ulmar Plus istnieje od 1989 roku. Niemalże 30 lat zajmujemy się szeroko pojętą obróbką metalu. Tworzymy, kreujemy i produkujemy z pasją, będąc tym samym liderem wśród polskich producentów. Każdy produkt zaprojektowany przez nas, następnie wyprodukowany jest przede wszystkim starannie przemyślany i co najważniejsze dopasowany do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

W swojej ofercie posiadamy głównie pochwyty drzwiowe, jednak w naszych realizacjach pojawiają się także takie produkty jak: balkony francuskie, balustrady, barierki, a także komponenty składowe typu: słupki, odbojniki.

Nie są nam obce również elementy wystroju wnętrz jak i wszelkie okucia budowlane. Opisane powyżej produkty realizujemy pod indywidualne zamówienia a nasza oferta jest nie tylko skrojona na miarę potrzeb użytkownika ale także objęta jest kompleksowym doradztwem i pomocą w stworzeniu produktu jak i jego personalizację.

W 2018 roku wdrożyliśmy do naszej oferty nową linię produktową pochwytów drzwiowych z serii x7zo. Pochwyty te charakteryzują się nietypowym wzornictwem, stabilnym mocowaniem oraz niepowtarzalnym designem. Pod koniec 2018 roku planujemy rozszerzyć naszą działalność i wprowadzić do oferty klamki drzwiowe.

Z myślą o naszych Klientach i ich potrzebach, wszystkie produkty wykonujemy z należytą starannością, dbając o każdy detal.