POCHWYTY Z ELEMENTAMI DREWNA

Pochwyty drzwiowe z elementami drewna

WŁAŚCIWOŚCI

Dębina, bo ten rodzaj drewna został użyty do produkcji pochwytów drzwiowych to przede wszystkim drewno ciężkie, twarde i mało podatne na kurczenie się. Zaletą tego materiału jest łatwość z jaką poddaje się obróbce, gdyż dość łatwo i bezpiecznie można je skleić czy nawet zabarwić. Ponadto odpowiednio zabezpieczony dąb odporny jest na działanie wody. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, znając ich oczekiwania i chęci mocowania pochwytów z elementami drewna w różnych pomieszczeniach, np. saunach, drzwiach wewnętrznych, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, a także w galeriach handlowych gdzie warunki są bardzo zróżnicowane dębina została użyta bardzo przemyślanie i została starannie wyselekcjonowana – jest bardzo wytrzymała i odporna na wodę.

OBRÓBKA

Dąb zastosowany w pochwytach drzwiowych serii x7zo został wysezonowany i wyselekcjonowany. Dodatkowo drewniana rączka została zabezpieczona najwyższej jakości olejem, co pozwala nam uzyskać dłuższą żywotność detalu.

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Drewno dębowe jest najstarszym oraz najbardziej popularnym gatunkiem wykorzystywanym do wystroju wnętrz. To gatunek długowieczny, żyje ponad 700 lat. Pochwyty serii x7zo zostały zaprojektowane z myślą o klientach, a wg. badań etnograficznych które zostały przez nas przeprowadzone to właśnie jakość i niezawodność wymieniana była przez naszych użytkowników najczęściej.

ESTETYKA

Drewno staje się designerskim elementem wnętrza naszych domów, miejsc pracy czy też pomieszczeń służących do wypoczynku i rekreacji. Pochwyty drzwiowe z serii x7zo wykonane są z naturalnego dębu, jednak istnieje możliwość podbarwienia ich. Krawędzie precyzyjnie wyszlifowane a całość pokryta najwyższej jakości olejem. Te wszystkie elementy obróbki sprawiły, że zastosowanie pochwytów drzwiowych może mieć szeroki wachlarz.