POCHWYTY Z ELEMENTAMI SZKŁA

Pochwyty drzwiowe z elementami szkła

WŁAŚCIWOŚCI

W dzisiejszej, nowoczesnej architekturze szkło znajduje zastosowanie na niespotykaną dotąd skalę. Parsol czyli szkło przeciwsłoneczne ze szkłem absorpcyjnym to najbardziej popularne rozwiązanie stosowane w budownictwie. W pochwytach drzwiowych serii x7zo zastosowaliśmy szkło parsol o odpowiedniej grubości tak aby pochwyty były designerskie ale także solidne, najwyższej jakości.

OBRÓBKA

Szkło parsol to gama zespoleń ze szkłem barwionym w masie o różnych odcieniach. W zależności od wymagań Klienta w pochwytach drzwiowych serii x7zo szkło może być piaskowane, hartowane, emaliowane oraz z sitodrukiem czyli indywidualnym drukiem.

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Pochwyty z elementami szkła x7zo zostały zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o komponent szkło typu PARSOL. Dobraliśmy jego odpowiednią grubość w taki sposób aby nie tylko były funkcjonalne, estetyczne ale także wytrzymałe.

ESTETYKA

Warto wspomnieć, że elementy szkła wykorzystywane są coraz częściej do dekoracji przestrzeni. I tak jak w przypadku fasad szklanych, które wykorzystywane są coraz częściej w budownictwie, tak w przypadku schodów czy właśnie pochwytów drzwiowych jest to nowatorskie rozwiązanie, jednak jakże estetyczne i efektowne.