POCHWYTY Z ELEMENTAMI WŁOSKIEJ SKÓRY

Pochwyty drzwiowe z elementami włoskiej skóry

WŁAŚCIWOŚCI

Pochwyty drzwiowe serii x7zo z elementami skóry włoskiej zostały zaprojektowane i wyprodukowane w połączeniu z włóknem węglowym. Włókno węglowe to materiał niezwykle wytrzymały a przy tym lekki i estetyczny. Naturalna, włoska skóra, przyjemna w dotyku jest dopełnieniem designu całego elementu. A kolorowa nić wprowadza efekt przełamania kolorystycznego.

OBRÓBKA

Każdy pochwyt serii x7zo wykonany z carbonu z elementem naturalnej skóry włoskiej jest ręcznie przygotowywany. Oprócz obróbki mechanicznej samego carbonu warto zaznaczyć, że skóra indywidualnie cięta jest pod każdy pochwyt oraz pod każde zamówienie, następnie przeszyta jest trwałą, kolorową nicią.

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Włókno węglowe charakteryzuje się nie tylko nietuzinkową estetyką ale przede wszystkim bardzo wysoką wytrzymałością dlatego też mają niesamowicie wysoką odporność na zmęczenie materiału. Ze względu na zastosowanie skóry naturalnej do pochwytów drzwiowych serii x7zo są one przeznaczone głównie do wewnątrz.

ESTETYKA

Oryginalne produkty karbonowe są w kolorze czarnym i lekko połyskują. Pochwyty z serii x7zo są estetyczne oraz nowatorskie. Pozwalają przełamać styl ale także zaciekawić nietuzinowym wyglądem struktury włókna węglowego w połączeniu z włoską skórą naturalną obszytą kolorowa nicią.